Школска 2020/2021. година - други конкурсни рок

опширније

Студентска конференција универзитета Србије организује хуманитарну акцију Студенти за децу Космета која подразумева низ акција у циљу сакупљања слаткиша и сланиша од којих ће бити направљени новогодишњи пакетићи за децу са Косова и Метохије.

опширније

Увођење иновација и дигитализације у туристичком сектору има за циљ да развије и успостави транснационалне шеме и шеме подршке кроз успостављање екосистема за изградњу капацитета за дигиталну трансформацију, иновације и решења паметног туризма од стране МСП у туристичком екосистему.

опширније

Током децембра 2020, IPR Helpdesk организује низ бесплатних online радионица усмерених на Хоризонт 2020 пројекте, са посебним освртом на питања интелектуалне својине, имајући у виду истраживачки карактер већине пројеката

опширније

Програм великих истраживачких грантова за образовање подржава образовне истраживачке пројекте који ће допринети побољшању образовања, и обухватити широк спектар тема и дисциплина које иновативно истражују питања од централног значаја за образовање.

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 1. децембра 2020. године потписан је Споразум о сарадњи између Универзитета и Центра за неговање традиционалне културе Абрашевић.

опширније

Конкурс за доделу награда за најбоље докторске дисертације и мастер радове из области молекуларне биологије