Промотивно-сајамска манифестација Дани универзитетске књиге

Универзитет у Крагујевцу, у циљу промовисања факултетског и универзитетског научног и наставног издаваштва (научних монографија, часописа, уџбеника, тематских зборника и зборника са научних скупова), по први пут организоваће промотивно-сајамску манифестацију под називом Дани универзитетске књиге.

Промотивно-сајамска манифестација Дани универзитетске књиге трајаће три дана 25.,26. и 27. јануара 2018. године и одржаће се у Универзитетској галерији.

За време трајања ове манифестације, свих дванаест факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу, промовисаће научне радове својих истраживача, наставника и сарадника, целокупно издаваштво, а посебно издања која су издата у току претходне календарске године.

У оквиру промотивно-сајамске манифестације Дани универзитетске књиге, организује се и Светосавска студентска екскурзија студената факултета чије седиште није у Крагујевцу.

Студенти који студирају у Краљеву, Чачку, Јагодини, Ужицу и Врњачкој Бањи заједно са својим професорима биће у могућности да представе свој рад у оквиру представљања издаваштва својих факултета, да упознају студенте који студирају на факултетима чије је седиште у Крагујевцу и сам град Крагујевац.

ПРОГРАМ:

25. јануар