Универзитет у Крагујевцу на Сајму образовања у Београду

Универзитет у Крагујевцу представио је своју академску понуду на 13. Међународном сајму образовања, EDU fair, који је одржан 11. и 12. марта 2016. године у хотелу Crowne Plaza у Београду.

Под слоганом „Шта уписујеш?“ Сајам је и ове године окупио велики број домаћих и страних излагача који су имали могућност да, током 2 дана трајања Сајма, заинтересованим средњошколцима из земље и региона представе своје студијске програме.

У оквиру наступа Универзитета у Крагујевцу заинтересованим средњошколцима представило се свих 12 чланица Универзитета, од којих су посетиоци Сајма могли чути све детаље везане за студијске програме, организацију наставе и пријемне испите, као и бројне друге информације значајне за период пред њима.

Интересовање будућих академаца за студије на Универзитету у Крагујевцу било је на завидном нивоу, а утисци са овогодишњег Сајма образовања више него позитивни.

Фото галерија: