Вести - категорије

Изложба слика и графика Биљане Вуковић у Универзитетској галерији биће отворена 01. октобра 2013. године

опширније

У оквиру активности које су посвећене реформи и унапређењу високог образовања у Србији Универзитет у Београду организовао је завршну GOMES Конференцију у Врњачкој Бањи од 15-18. септембра 2013. године, чији је домаћин био Универзитет у Крагујевцу.

опширније

У оквиру друге сезоне Универзитетске летње сцене, 12. септембра 2013. године, у парку Ректората наступиће студенти Филолошко-уметничког факултета

опширније

У Универзитетској галерији 04. септембра 2013. године (среда) са почетком у 17.30 сати биће отворена изложба радова студената IV године студијске групе за Графички дизајн

опширније

Градска туристичка организација "Крагујевац" и Универзитет у Крагујевцу потписали су Уговор о изради стратешког мастер плана одрживог развоја планине Рудник.

опширније

Концертом камерног састава Infinity Quintet 26. августа 2013. године свечано је отворен музички део програма друге сезоне Универзитетске летње сцене.

Сребрна медаља за тројку Универзитета у Крагујевцу у кошарци 3 на 3

опширније

Концертом камерног састава Infinity Quintet 26. августа 2013. године биће отворен музички програм друге сезоне Универзитетске летње сцене

опширније

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу је и ове академске године организовао бесплатне курсеве енглеског и немачког језика за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу са циљем да им помогне да унапреде своја знања и буду конкурентни на тржишту рада.

опширније

Студентска летња пракса у органима локалне самоуправе и крагујевачким предузећима почиње од понедељка