Вести - категорије

Жебељан ансамбл наступиће у Универзитетској галерији 26. новембра 2013. године

опширније

У Галерији Универзитета у Крагујевцу 01.11.2013. године је отворена изложба слика Ервина Ћатовића

опширније

Због здравствених проблема једног од извођача, концерт је отказан.

опширније

Свечано уручени индекси студентима италијанистике и студентима докторских студија Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Књига Родољупци и родомрсци аутора проф. др Зорана Аврамовића биће одржана у Универзитетској галерији, у четвртак, 24. октобра 2013. године са почетком у 19.00 сати

опширније

На свечаности у Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 08. октобра 2013. године, студентима Универзитета у Крагујевцу додељене су Потврде о обављеној летљој стручној пракси у оквиру првог циклуса програма летњих стручних пракси Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца.

опширније

Изложба слика и графика Биљане Вуковић у Универзитетској галерији биће отворена 01. октобра 2013. године

опширније

У оквиру активности које су посвећене реформи и унапређењу високог образовања у Србији Универзитет у Београду организовао је завршну GOMES Конференцију у Врњачкој Бањи од 15-18. септембра 2013. године, чији је домаћин био Универзитет у Крагујевцу.