Вести - категорије

Центар за научно-истраживачки рад САНУ и Универзитета у Крагујевцу позива Вас на промоцију едиције књига Живот и дело српских научника која ће бити одржана у Универзитетској галерији, 27. јануара 2015. године, у 13 сати

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, у оквиру АДРИАТинн пројекта, од 05. до 07. децембра 2014. године био је одржан први Старт ап викенд – Startup weekend 2014.

Одржан први дан Startup weekend-а на Универзитету у Крагујевцу

опширније

Поводом организовања првог Startup Weekend-а на Универзитету у Крагујевцу под окриљем IPA пројекта ADRIATinn, 01.12.2014. године одржан је краћи инфо дан и обука кандидата који желе да представе своју пословну идеју у оквиру такмичарског дела програма пред независном комисијом.

опширније

На Универзитету у Крагујевцу у згради Ректората од 5. до 7. децембра 2014. године биће одржан први Старт ап викенд у оквиру АДРИАТинн пројекта

опширније

Презентација ће обухватати основне информације у вези са стипендијама које су доступне студентима из Републике Србије на основним, мастер и докторским студијама. У исто време ће се истаћи и главни програми који су доступни подносиоцима пријава пројеката из Републике Србије (универзитети, професори, асистенти, невладине организације, општине итд).

опширније

Студентски парламент Универзитета у Крагујевцу обележио је 17. новембар - Међународни дан студената

опширније

Студентски парламент Универзитета позива студенте факултета Универзитета у Крагујевцу да присуствују обележавању Међународног дана студената 17. новембра 2014. године (понедељак), у 14.00 сати, у Универзитетској галерији.

опширније

Карољ Марочик (флаута) и Невена Миловановић (клавир) наступиће у Универзитетској галерији 18. новембра 2014. године (уторак) у 19.00 сати. Гост програма је Марина трајковић Биџовски (сопран)

опширније

Филолошко-уметнички факултет Универзитета у Крагујевцу организовао је IX међународни научни скуп :“ Српски језик, књижевност, уметност” 24-25. октобра 2014. године