Вести - категорије

23. новембра 2015 године у оквиру WBCInno пројекта, организовано је Регионално финале такмичења за најбољу студентску идеју у Привредној Комори Србије.

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу, 25. новембра 2015. године, одржана је трибина у оквиру јавне расправе о нацрту стратегије научног и технолошког развоја Републике Србије за период од 2016. до 2020. године којој је присуствовао министар просвете, науке и технолошког развоја др Срђан Вербић

опширније

Трибина поводом јавне расправе одржаће се на Универзитету у Крагујевцу - Ректорат, у среду, 25. новембра 2015. године у 11 сати

опширније

Тим стручњака за реформу високог образовања у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја организује Информативни дан о индикаторима за мерење учинка високог образовања. Информативни дан ће се одржати 24. новембра од 10:00 до 17:30 часова у Палати Србије (сала "Београд"), Булевар Михајла Пупина 2, Београд.

опширније

У петак, 06. новембра 2015. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу са почетком у 10 ч биће одржан Еразмус+ информативни дан који организује Фондација Темпус - Еразмус+ канцеларија у Србији у сарадњи са Универзитетом у Крагујевцу.

опширније

Студентима Универзитета у Крагујевцу, полазницима овогодишњег циклуса Студентске летње стручне праксе, 19. октобра 2015. године у свечаној сали ректората Универзитета у Крагујевцу уручене су потврде о обављеној студентској летњој стручној пракси

опширније

VII Сајам стипендија у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу одржан је 15. октобра 2015. године у холу Правног факултета Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Крагујевцу ће се у петак, 25. септембра 2015. године, по други пут одржати Ноћ истраживача. Преко 100 истраживача, како младих, тако и оних најискуснијих и најистакнутијих биће те вечери са посетиоцима у незаборавној забавној истраживачкој авантури на неколико локација у граду.