Вести - категорије

Универзитет у Крагујевцу je, 10. новембра 2016. године, представио своју делатност и студијску понуду на Сајму високог образовања (HEduFair 2016) у Београду, а у организацији Фондације Темпус – Ерасмус+ канцеларије

опширније

У понедељак, 14. новембра 2016. године, у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу, одржана je Свечана додела потврда о обављеној Студентској летњој стручној пракси у сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца; Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац и Универзитета у Крагујевцу и Клиничког центра Крагујевац.

опширније

Универзитет у Крагујевцу представио је своју академску понуду на 9. Сајму образовања „Звонце“, који је одржан од 26. до 30. октобра 2016. године на Београдском сајму у хали 2Б.

опширније

Филолошко-уметнички факултет и Катедра за музику у медијима организују циклус предавања о филмској музици.

опширније

Амбасадор Украјине у Србији Њ.Е. Олександар Александровић и проректор за међународну сарадњу проф. др Милован Матовић разговарали су о сарадњи између Универзитета у Крагујевцу и Универзитета у Лавову

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, 18. октобра 2016. године, представници Британске амбасада у Београду, представили су Chevening (Чивнинг) стипендије за мастер студије у Великој Британији.

опширније

У холу Правног факултета 13. октобра 2016. године, Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената одржао је свој VIII Сајам стипендија и информисао заинтересоване студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу о могућностима за академску мобилност и усавршавање у земљи и иностранству.

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу, 20. јула 2016. године одржана свечана додела сертификата о завршеним курсевима енглеског и немачког језика у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу

опширније

Ректор Универзитета у Крагујевцу, проф. др Небојша Арсенијевић и директор Италијанског института за културу у Београду господин Давидеа Скаламани разговарали о сарадњи Универзитета у Крагујевцу и италијанских институција у Републици Србији