Вести - категорије

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије доставило је Универзитету у Крагујевцу информацију о 9. Такмичењу у беседништву „Nelson Mandela World Human Rights Moot Court Competition“, које ће се одржати у периоду од 18. до 21. јула 2017. године у Женеви у Швајцарској.

опширније

На Универзитету у Крагујевцу од 6. до 8. фебруара 2017. године биће одржан међународни скуп: О феномену рата, о култури мира: промишљања, анализе, искуства

опширније

Од 4. до 7. априла 2017. године у Привредној комори Србије (Теразије 23/II, велика сала) биће одржан трећи по реду скуп „Belgrade International Molecular Life Science Conference for Students (BIMLS)“.

опширније

Поводом обележавања Светог Саве - Дана духовности у Републици Србији, 27. јануара 2017. године у Универзитетској галерији у Крагујевцу, организована је Светосавска академија Универзитета у Крагујевцу

опширније

Поводом обележавања Светог Саве - Дана духовности у Републици Србији, Универзитет у Крагујевцу 27. јануара 2017. године (петак), са почетком у 12.00 сати, у Универзитетској галерији у Крагујевцу организује Светосавску академију

опширније

На Факлтету педагошких наука у Јагодини, у среду 28. децембра 2016. године одржан је први радни састанак PR тимова и Служби за маркетинг и односе са јавношћу факултета у саставу Универзитету у Крагујевцу.

опширније

У периоду од 19. до 25. децембра 2016. године Студентски парламент Универзитета у Крагујевцу организује манифестацију хуманитарног карактера под називом "Хуманитарна недеља студената Универзитета у Крагујевцу"

опширније

Треће предавање о филмској музици биће одржано у Универзитетској галерији у Крагујевцу, у уторак 13. децембра 2016. године, са почетком у 18:00 часова. Предавач, проф. др Марија Ћирић, са Катедре за музику у медијима ФИЛУМ-а, одржаће предавање на тему Филм и музичка уметност

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, 29. новембра 2016. године, одржана је трибина под називом "О књижевним идолима". Учесници трибине били су Мило Ломпар и Александар Гаталица док је модератор био Карло Астрахан, председник Удружења уметника Србије.