Вести - категорије

Центар за развој каријере и саветовање студената 29. октобра 2018. године, десету годину заредом, организује Сајам стипендија под слоганом „Изабери стипендију по својој мери“ намењен студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, 24. септембра 2018. године, промовисан је проф. др Суреш Тијаги (Suresh Tyagi), редовни професор Медицинског факултета Универзитета у Лујвилу, Кентаки, САД, у почасног доктора Универзитета у Крагујевцу

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, 24. септембра 2018. године са почетком у 13:00 часова, проректор за научноистраживачки рад Универзитета у Крагујевцу проф. др Мирослава Петровић-Торгашев, а у име вршиоца дужности ректора проф. др Ненада Филиповића, промовисаће проф. др Суреш Тијагу (Suresh Tyagi) у почасног доктора Универзитета у Крагујевцу.

опширније

У четвртак, 13. септембра 2018. године, у Универзитетској галерији представљен је најновији број часописа ,,Менаџмент у хотелијерству и туризму“ - ХиТ Менаџмент чији је издавач Факултет за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи.

опширније

У четвртак, 13. септембра 2018. године, у 19 часова у Универзитетској галерији биће представљен часопис ,,Менаџмент у хотелијерству и туризму - ХиТ Менаџмент“ чији је издавач Факултет за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи.

опширније

Локално финале Такмичења за најбољу студентску идеју одржано је у Свечаној сали Ректората, у петак 6. јула 2018. године.