Вести - категорије

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 6. јануара 2020. године одржан је састанак између представника Универзитета у Крагујевцу и представника турске општине Багџилар поводом постизања договора о будућој сарадњи.

опширније

Презентација ће бити одржана у петак, 21. фебруара 2020. године са почетком у 12.00 часова у просторијама Центра за развој каријере

опширније

Поводом обележавања Светог Саве - Дана духовности у Републици Србији, 27. јануара 2020. године у Универзитетској галерији у Крагујевцу одржана је Светосавска академија Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Поводом обележавања Светог Саве - Дана духовности у Републици Србији, Универзитет у Крагујевцу, у понедељак 27. јануара 2020. године, са почетком у 11 часова у Универзитетској галерији у Крагујевцу, организује Светосавску академију

опширније

10. Међународна конференција на тему напредних компјутерских информационих технологија одржаће се у периоду од 13. до 15. маја 2020. године на Институту за технологију у Дегендорфу, у Немачкој.

опширније

У уторак, 24. децембра 2019. године у 19 часова, у Универзитетској галерији у Крагујевцу, биће одржана промоција књиге „Тајне Павлове улице” Драгана Јаковљевића.

опширније

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу са задовољством позива све студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу да присуствују радионицама на тему писања CV-ја и мотивационог писма које ће се одржати у уторак, 24. децембра 2019. године у просторијама Центра за развој каријере.

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, 12. децембра 2019. године, проф. др Роберто Боли (Robertо Bolli), редовни професор Медицинског факултета Универзитета у Луивилу (САД), промовисан је у почасног доктора Универзитета у Крагујевцу.

опширније

У четвртак, 5. децембра у Универзитетској галерији представљена је књига „Скице за пловидбу” писца, италијанисте, књижевног критичара и музичара Николе Поповића.