Представници Универзитета у Крагујевцу и Иницијативе „Дигитална Србија”, 19. новембра 2019. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу, потписали су Споразум о пословној и техничкој сарадњи и представили су студентима стратегију реализације Мастер 4.0 програма – Информационе технологије.

опширније

Према студији Универзитета Стaнфорд на листи од преко 100.000 најцитиранијих научника света налазе се три професора са Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Универзитет у Крагујевцу објављује коначну ранг листу за упис на студијски програм мастер академских студија Информационе технологије, у школској 2019/2020 години, у другом конкурсном року.

опширније

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу 23. октобра 2019. одржан је састанак представника Универзитета у Крагујевцу са представницима државних органа и локалне управе Града Крагујевца.