Вести - за изабрани датум

опширније

Право да конкуришу имају српски студенти који студирају у Републици Србији, као и они који студирају у Републици Српској, односно БИХ, Хрватској, Словенији и Црној Гори.

опширније

Позивамо студенте различитих профила основних, мастер и докторских академских студија Универзитета у Крагујевцу да у академској 2021/2022. години искористе ову значајну прилику и да у организацији ЦЕНТРА ЗА СТУДИЈЕ СЕЋАЊА Универзитета у Крагујевцу похађају бесплатне курсеве у оквиру Студија Холокауста. Планирано је да се предавања одржавају у просторијама Универзитета у Крагујевцу. За студенте који не буду у могућности да физички присуствују, приступ предавањима биће омогућен путем конференцијских алатки. У зависности од епидемиолошке ситуације постоји могућност преласка на онлајн режим рада.