Презентација Центра и Базилеус стипендија на Агрономском факултету у Чачку

Презентација програма мобилности студената Базилеус и Универзитетског центра за развој и саветовање студената на Агрономском факултету у Чачку

У четвртак, 4. марта 2010. године, на Агрономском факултету у Чачку, представници Универзитетског центра за развој каријере и саветовање студената су одржали презентацију програма мобилности Базилеус, као и презентацију самог Центра. Пре саме презентације, присутнима се обратио продекан за наставу Агрономског факултета, др Александар Пауновић. На презентацији су присутни студенти били у прилици да сазнају нешто више о условима конкурисања, трајању и износу стипендије, као и како што успешније аплицирати. Такође, студенти су се ближе упознали са услугама које Универзитетски центар за развој каријере и саветовање студената нуди и добили су промотивне материјале.

Фото галерија: