Одржан други састанак Надзорног одбора на Темпус пројекту „Развој система доживотног образовања у Србији“ (Development of Lifelong Learning Framework in Serbia)

У Ректорату Универзитета у Крагујевцу, 26. фебруара 2010. године, одржан је други састанак Надзорног одбора на Темпус пројекту „Развој система доживотног образовања у Србији“ (Development of Lifelong Learning Framework in Serbia). Састанку су присуствовали чланови Надзорног одбора:Проф.др Зора Арсовски, проректор Универзитета у Крагујевцу, Prof.dr Soren Ehlers, Arhaus University Denmark, Prof.dr Janusz Prusinski, vice-rector University of Tehnology and Life Science, Bydgoszcz Poland, Lect.dr Calina Gelu, Universty of Craiova Romania, Mr Philip Hostert SPARK, Netherlands, као и представници универзитета из Републике Србије, партнери на Темпус пројекту: Универзитета у Новом Саду, Универзитета у Београду, Универзитета у Нишу и Државног Универзитет у Новом Пазару и представници националне Темпус канцеларије из Београда и представници електронских и јавних медија.

Фото галерија: