Besplatno probno polaganje IELTS ispita

U saradnji Centra za razvoj karijere i savetovanje studentata Univerziteta u Kragujevcu i Britanskog saveta organizuje se probno polaganje IELTS ispita

IELTS je napopularniji test provere znanja engleskog jezika na svetu koji je kandidatima potreban zbog daljeg života ili studija u inostranstvu. Rezultate IELTS ispita prihvata preko 7000 organizacija u svetu, uključujući univerzitete, poslodavce i druga profesionalna tela.
Prijavite se za besplatno probno polaganja IELTS ispita koja će se održati u četvrtak 06. juna 2013. na Univerzitetu u Kragujevcu u 17:00 časova popunjavanjem online formulara na sledećoj adresi goo.gl/EVh6L.

Probno polaganje se organizuje za dve komponente: Listening i Reading.

Broj mesta je ograničen!
Napomena:
Zainteresovani studenti/diplomci se moraju registrovati za polaganje na navedeni način, kao i poslati mejl Centru za razvoj karijere sa napomenom: prijava za probno polaganje IELTS ispita na: razvojkarijere@kg.ac.rs zbog evidentiranja slobodnih mesta i eventualne podele u grupe.

Više informacija o IELTS testu možete pronaći na www.britishcouncil.rs/ielts.

Kontakt telefon: (034) 300 425