Панел дискусија компаније HTEC Group поводом Међународног дана жена

Панел дискусија, на тему Strong Tech for Powerful Women представља увод у online такмичење под називом HTEC Idea Marathon. Одржаће се online, 8. марта 2022. године, са почетком у 15 часова, а пријаве су врше путем следећег линка: пријаве.

Циљ такмичења је да мотивише студенткиње да се више укључе у STEM науке, као и позив за студенткиње завршних година студија да се прикључе мултидисциплинарним и мултикултуралним тимовима који ће се такмичити на тему проналажења најбољег технолошког решења у сврху унапређења женског здравља.

Уз менторство од стране водећих стручњакиња из HTEC-а, студенткињама ће бити омогућен и контакт и размена искуства са лидеркама из међународних компанија и организација попут компаније Marani из Сједињених Америчких Држава, као и Светске здравствене организације.