Страни студенти у посети Универзитету у Крагујевцу

Група страних студената у посети Универзитету у Крагујевцу и универзитетском Центру за развој каријере и саветовање студената

У оквиру своје студијске посете, коју је организовала локална група ЕСТИЕМ-а у Крагујевцу (организација студената индустријског инжењеринга и менаџмента), група страних студената посетила је у четвртак, 12.04.2012. Универзитет у Крагујевцу и Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу. Том приликом студенти из Немачке, Холандије, Турске, Грчке и Русије упознали су се са радом Центра за развој каријере, као и са историјским настанком и развојом Универзитета у Крагујевцу. Студенти су овом приликом обишли и Универзитетску библиотеку, као и Универзитетску галерију.

Фото галерија: