Вебинар у вези са новим јавним позивом за пројекте Министарства за Европу и спољне послове Републике Француске за земље Западног Балкана

Француски институт ће у четвртак 8. априла у 10.00, организовати вебинар, на коме ће представници француског министарства говорити о пројекту „Високо образовање на Западном Балкану“ који пружа подршку иницијативама за академску сарадњу француских високошколских установа и истраживачких центара у земљама Западног Балкана.

Циљ овог селективног позива за подношење предлога пројеката је да олакша сусрет између понуде и потражње кроз финансирање 10 билатералних пројеката (1 или 2 билатерална пројекта по земљи у максималном износу од 38.000 ЕУР) и 2 регионална пројекта (60.000 ЕУР по пројекту са учешћем најмање два партнера из две државе Западног Балкана и најмање једног француског партнера), које заједнички спроводе оба билатерална партнера или француско-балкански конзорцијум одређен за тај пројекат.

Вебинар ће бити одржан преко Zoom платформе, а приступ је омогућен путем следећег линка (meeting ID: 882 2961 5369)