Predstavnici Kineske korporacije za vazduhoplovne nauke i tehnologije posetili Univerzitet u Kragujevcu

Predstavnici nacionalne Kineske korporacije za vazduhoplovne nauke i tehnologije posetili su 9. marta 2021. godine Fakultet inženjerskih nauka i Rektorat Univerziteta u Kragujevcu.

Rektor Univerziteta u Kragujevcu prof. dr Nenad Filipović, prorektor za nauku prof. dr Vesna Ranković i prorektor za nastavu i studentska pitanja prof. dr Vladimir Ranković ugostili su predstavnike nacionalne korporacije iz Kine i upoznali ih sa aktivnostima Univerziteta, studijskim programima i naučno-istraživačkom radom na Univerzitetu.

Nakon završenog sastanka, istaknut je visok stepen zainteresovanosti obe strane za uspostavljanje zajedničke saradnje u budućnosti.

Foto galerija: