Студенти Универзитета у Крагујевцу добитници стипендије Фонда за младе таленте за студије у Републици Србији

На основу Конкурса за стипендирање до 950 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 460 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2019/20. годину, укупно 127 студената Универзитета у Крагујевцу добиће стипендије  Фонда за младе таленте за студије у Републици Србији.

Награђени студенти примаће стипендију месечно у износу од 30.000,00 динара за период од десет наставних месеци.

У наредном периоду, Фонд за младе таленте проследиће свим студентима обавештење у вези са закључењем уговара.

Овогодишњи стипендисти Фонда за младе таленте