Otvoren poziv Spenser fondacije - Research Grants on Education: Small

Program malih istraživačkih grantova podržava istraživačke projekte za obrazovanje koji će doprineti poboljšanju obrazovanja, sa budžetima do 50 000 dolara za projekte u rasponu od jedne do pet godina.

Poziv: Research Grants on Education: Small

Rok za aplikaciju: 01. jul 2020. godine

Trajanje projekta: do 5 godina

Budžet: do 50.000 EUR

Cilj programa: Mali istraživački grantovi za obrazovanje podržavaju istraživačke projekte koji će doprineti unapređenju obrazovanja. Ovaj program je osmišljen tako da pruži podršku intelektualno ambicioznim i tehnički izvodljivim istraživanjima koja su relevantna za oblast obrazovanja.

Pravo učešća za zemlje: program je dostupan unutar i van SAD

Pravo učešća za istraživače: Glavni (Principal Investigators) i ostali istraživači koji se prijavljuju za Male istraživačke grantove za obrazovanje moraju imati stečen doktorat iz akademske discipline ili profesionalne oblasti, ili odgovarajuće iskustvo u profesiji vezanoj za obrazovanje. Dok diplomirani studenti mogu biti deo istraživačkog tima, u projektnoj prijavi ne mogu biti imenovani kao glavni ili pomoćni istraživači.

Pravo učešća za institucije: neprofitne organizacije kao što su fakulteti, univerziteti, istraživačke ustanove, itd.

Korisni linkovi: