“Да ли су етички принципи оствариви?“ – Позив за учешће на Форуму за све заинтересоване професоре и студенте Универзитета у Крагујевцу

Форум “Да ли су етички принципи оствариви?” организује канцеларија Савета Европе у Београду у партнерству са Универзитетом у Крагујевцу и одржаће се у уторак, 6. новембра од 12:00 до 13:30 часова у Свечаној Сали Универзитета у Крагујевцу (зграда Ректората).

Циљ дискусије јесте да се са студентима и професорима поразговара на тему интегритета, етике као и о проблемима плагијаризма. Госпођа Стаменка Увалић-Трумбић ће одржати кратко уводно предавање, а након тога следе питања и одговори.

Форум се реализује на српском језику, улаз је слободан за све заинтересоване учеснике, а регистрација почиње у 11:30.

Након Форума је планиран коктел ручак за учеснике.

Документи:

Агенда