Monitoring Tempus projekta «Development of Lifelong Learning Framework in Serbia» održan je 2. decembra 2010. godine u Rektoratu Univerziteta u Kragujevcu. Sastanku su prisustvovali predstavnici Tempus kancelarije iz Beograda Marija Filipović- Ožegović, Sofija Dukić i Dario Stukelja, prorektorka za nastavu Univerziteta u Kragujevcu prof. dr Zora Arsovski, koordinator projekta prof. dr Verica Babić, predstavnici Univerziteta u Kragujevcu koji je nosilac projekta, kao i predstavnici partnerskih institucija: Univerziteta u Beogradu, Univerziteta u Nišu, Univerziteta u Novom Sadu, Državnog Univerziteta Novi Pazar, Nacionalne službe za zapošljavanje i lokalne samouprave grada Kragujevca. Dosadašnji rezultati projekta su pozitivno ocenjeni i dati su predlozi za dalje aktivnosti koje ce doprineti razvoju sistema doživotnog ucenja u Srbiji.

Foto galerija: