Univerzitet u Kragujevcu posetio direktor Italijanskog instituta za kulturu u Beogradu gospodin Davidea Skalamani

Rektor Univerziteta u Kragujevcu, prof. dr Nebojša Arsenijević i direktor Italijanskog instituta za kulturu u Beogradu gospodin Davidea Skalamani razgovarali o saradnji Univerziteta u Kragujevcu i italijanskih institucija u Republici Srbiji

U  Rektoratu Univerziteta u Kragujevcu, dana 7. jula 2016. godine, održan je sastanak rektora Univerziteta u Kragujevcu, prof. dr Nebojše Arsenijevića, i prof. dr Milovana Matovića, prorektora za međunarodnu saradnju sa direktorom Italijanskog instituta za kulturu u Beogradu gospodinom Davidea Skalamanijem.

Tom prilikom razgovarali su o saradnji Univerziteta u Kragujevcu sa italijanskim institucijama koje rade na prostoru Republike Srbije, kao i o dosadašnjoj saradnji Univerziteta i italijanskih visokoškolskih ustanova.

Foto galerija: