Srpski English

Студенти српског језика са Катедре за словенску филологију Филолошког факултета Јагелонског универзитета посетили су 9. маја 2016. Универзитет у Крагујевцу.

опширније>

Универзитет у Крагујевцу је добио позив за учешће у Међународном такмичењу у природним наукама на Државном универзитету у Новосибирску у Русији.

опширније>

Ректорат Универзитета у Крагујевцу посетили су чланови делегација учесника II Европског првенства у баскету 3x3, које се одржава у Крагујевцу од 23. до 26 јула.

опширније>

Дефилеом такмичара и волонтера, 23. јула 2015. године, свечано је отворено 2. Европско универзитетско првенство у баскету 3x3 чији су домаћини Универзитетски спортски савез Крагујевац, Универзитет у Крагујевцу и Град Крагујевац

23. – 26. јул 2015. године

До 1. априла 2015. године