опширније

Програм за Лидере будућности је осмишљен тако да отвори пут ка успешној каријери амбициозним и вредним студентима који желе да постану експерти у областима за које се школују и виде себе на водећим позицијама у нашој компанији.

опширније

14. марта 2013. године отворен је конкурс за индивидуалне Marie Curie стипендије, тачније за Intra-European Fellowship, International Outgoing Fellowship и International Incoming Fellowship. Конкурси ће бити отворени до 14.августа 2013.

опширније

Универзитет у Крагујевцу и Универзитетска библиотека позивају Вас на отварање изложбе плаката „Од писма до графизма“ Драгана Пешића 18. маја 2013. године у 20.00 сати у Универзитетској галерији

опширније

Дело Борислава Чичовачког, роман Расковник (издавачка кућа Архипелаг, Београд, 2012.) представљен је крагујевачкој публици 14. маја 2013. године у Универзитетској галерији.

опширније

Промоција романа Расковник аутора Борислава Чичовачког у Универзитетској галерији, 14. мај 2013. године (уторак) у 20.00 сати

опширније

Петак, 17. мај 2013. године, Универзитет у Крагујевцу (у 11h) / Добрача (у 17h)