Програмски одбор Универзитетске галерије расписао је Конкурс за избор Програмског садржаја Универзитетске галерије за период од 01. фебруара до 31. децембра 2016. године. Конкурс је отворен до 23. јануара 2016. године

опширније

Регионални програм за промоцију истраживања (РРПП) за Западни Балкан организује свеобухватну обуку за примену истраживачких метода у домену друштвених наука.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Њ.Е. амбасадор Мексика у Србији, господин Хосе Еваристо Рамон Шилотл Рамирес, посетио је Универзитет у Крагујевцу 09. децембра 2015. године. Његова екселенција је студентима одржао презентацију „Скица Мексика“, а отвoрeна је и изложба Фрида Кало.

опширније

У оквиру ЕUROWEB+ пројекта (Еразмус Мундус акција 2 програм – мреже размене) расписан је трећи позив за стипендирање студената.

опширније

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу расписује Конкурс за доделу стипендија најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу за 2016. годину