Још једна од предманифестационих активности у оквиру „Дана архитектуре у Крагујевцу" је ауторска изложба под назиовм „Анатомија пројекта" RASTER колектива из Београда, која ће бити свечано отворена у понедељак, 19. марта са почетком у 19,00 часова у Универзитетској галерији у Крагујевцу и биће изложена до 28. марта 2018. године.

опширније

Конкурс је отворен за студенте докторских студија и истраживаче са завршеним мастер академским студијама који имају мање од 4 године истраживачког радног искуства.
Рок за подношење пријава: 16. април 2018. године

опширније

Компанија Coca-Cola HBC Србија позива студенте треће и четврте године, апсолвенте, дипломце, полазнике мастер студија, као и све оне који су у претходне две године дипломирали, да се пријаве на шести Coke summership програм летње праксе

Колегијум Универзитета подржао апел јавности

опширније

Ректор Универзитета у Крагујевцу проф. др Небојша Арсенијевић, гостовао је 8. марта 2018. године у емисији „Епицентар“ телевизије Крагујевац.

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у четвртак 8. марта 2018. године, одржан је концерт Од Rахмањинова до JEZZ-a, на којем су наступиле Диана Јовановић и Ана Стефановић