АКТУЕЛНО:

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу расписује конкурс за доделу стипендија за 2015. годину најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.

опширније

На Универзитету у Крагујевцу у згради Ректората од 5. до 7. децембра 2014. године биће одржан први Старт ап викенд у оквиру АДРИАТинн пројекта

опширније

Презентација ће обухватати основне информације у вези са стипендијама које су доступне студентима из Републике Србије на основним, мастер и докторским студијама. У исто време ће се истаћи и главни програми који су доступни подносиоцима пријава пројеката из Републике Србије (универзитети, професори, асистенти, невладине организације, општине итд).

опширније

Карољ Марочик (флаута) наступио је у Универзитетској галерији 18. новембра 2014. године уз клавирску сарадњу са Невеном Миловановић. Гост програма била је Марина Трајковић Биџовски (сопран)

Свечана Сала Ректората 24. новембра 2014. године

опширније

Студентски парламент Универзитета у Крагујевцу обележио је 17. новембар - Међународни дан студената

опширније

Студентски парламент Универзитета позива студенте факултета Универзитета у Крагујевцу да присуствују обележавању Међународног дана студената 17. новембра 2014. године (понедељак), у 14.00 сати, у Универзитетској галерији.

опширније

Карољ Марочик (флаута) и Невена Миловановић (клавир) наступиће у Универзитетској галерији 18. новембра 2014. године (уторак) у 19.00 сати. Гост програма је Марина трајковић Биџовски (сопран)

опширније

Драги студенти и дипломци, aко желите да стекнете ново, практично искуство, волите спортске или економске теме, занимају вас нове технологије или медицина, интересују вас нове форме медија и желите да видите шта се крије иза посла новинара у редакцији, погледајте нови програм праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са компанијом LimesSoft д.о.о.из Крагујевца