АКТУЕЛНО:

23. априла 2014 у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржано је предавање "Хоризонт четвртком - Како су они освојили пројекат?" у организацији Центра за промоцију науке и Канцеларије за међународне пројекте Универзитета у Крагујевцу.

опширније

У оквиру „Дана културе“, 21. априла 2015. године, у Универзитетској галерији наступили су студенти Одсека за музичку уметност Филолошко-уметничког факултета

опширније

У организацији Центра за промоцију науке и Канцеларије за међународне пројекте Универзитета у Крагујевцу 23. априла 2015. год. у 15 ч у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу биће одржан догађај "Хоризонт четвртком - Како су они освојили пројекат?"

опширније

У оквиру „Дана културе“, 21. априла 2015. године, са почетком у 19.00 сати у Универзитетској галерији наступиће студенти катедре за музичку уметност Филолошко-уметничког факултета

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије расписало је јавне позиве за билатералне пројекте научне сарадње између Републике Србије и

опширније

У Универзитетској галерији, 09. априла 2015. године одржан је концерт Народна и популарна музика као инспирација на ком су наступити Анета Илић (сопран), Борислав Чичовачки (обоа и енглески рог), Александар Стефановић (хармоника), Мирјана Нешковић (виолина), Бобан Стошић (контрабас) и Мирослав Карловић (удараљке).

опширније

Отворен конкурс за MEXT стипендије за 2016. годину. Рок за пријаву за овај програм је 22. мај 2015. године.

опширније

У Универзитетској галерији, 09. априла 2015. године у 19.00 сати, биће одржан концерт Народна и популарна музика као инспирација на ком ће наступити Анета Илић (сопран), Борислав Чичовачки (обоа и енглески рог), Александар Стефановић (хармоника), Мирјана Нешковић (виолина), Бобан Стошић (контрабас) и Мирослав Карловић (удараљке)

опширније

На Факултету техничких наука у Чачку 3. априла 2015. одржана је промоција едиције књига «Живот и дело српских научника» коју издаје САНУ