ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу ће, и током академске 2015-16. године, имати прилику да похађају бесплатан курс енглеског и немачког језика у организацији универзитетског Центра за развој каријере. Рок за пријаву за ове курсеве је 11. новембар 2015. године.

опширније

Изложба слика и цртежа професора Жељка Ђуровића биће отворена у Универзитетској галерији 04. новембра 2015. године (среда) у 19 часова

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Отворен позив за пријаву студената завршних година и дипломаца свих образовних профила за Програм младих банкара ProCredit банке

опширније

У Универзитетској галерији, 26. октобра 2015. године, наступили су Игор Лазић (хорна) и Милош Вељковић (клавир)

опширније

Шведски институт и ове године додељује стипендије за студије и студијске/истраживачке боравке у Шведској.