опширније

Амбасада Јапана у Републици Србији обавештава све заинтересоване да је од среде, 16. априла 2014. године отворен конкурс за МЕXТ (Монбукагакусхо) стипендије за 2015. годину за студенте из Републике Србије и студенте из Црне Горе, које додељује Министарство образовања, спорта, науке и технологије (МЕXТ) Владе Јапана.

опширније

У периоду од 07. до 17. априла 2014. године, у у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржана је Међународна специјалистичка школа “Припрема , планирање , евалуација , имплементација и управљање пројектима у здравству”

опширније

У оквиру регионалног WBCInno Tempus пројекта, чији је координатор Универзитет у Крагујевцу, организоваће се Информативни дан „Од знања и истраживачких резултата до успешних иновативних подухвата“ 25. априла 2014. године, са почетком у 11:00 сати, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу

опширније

КРАЉЕВИНА БЕЛГИЈА И WALLONIE-BRUXELLES INTERNATIONAL додељују три стипендије за учење/усавршавање француског језика током лета 2014. године на универзитетима у Белгији

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу 07. априла 2014. отворена је двонедељна Међународна специјалистичка школа Припрема, планирање, евалуација и управљање пројектима у здравству

опширније

Рок за пријаву: 30. јун 2014.

опширније

Министар омладине и спорта и председник Фонда за младе таленте, Вања Удовичић и ректор Универзитета у Крагујевцу, проф. др Слободан Арсенијевић, уручили су Уговоре о стипендирању студентима Универзитета у Крагујевцу који су, на основу Конкурса, постали стипендисти Фонда за младе таленте Републике Србије за школску 2013/14. годину.