АКТУЕЛНО:

У ректорату Универзитета у Крагујевцу, 14. јула 2015. године одржана свечана додела сертификата о завршеном курсу енглеског језика у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу

опширније

У Универзитетској галерији, 14. јула 2015. Године, наступили су уметници из Јужне Кореје – виолинисткиња YOUNG JU LEE, флаутиста GIUP SUNG и пијанисткиња Ведрана Ковач (Хрватска / Црна Гора)

опширније

Расписан конкурс Фонда за младе таленте за студије у иностранству за академску 2015/16. годину. Рок за пријаву на овај конкурс је 16. октобар 2015. године.

опширније

У уторак, 14. јула 2015. године у 20.00 сати у Универзитетској галерији наступиће уметници из Јужне Кореје – виолинисткиња YOUNG JU LEE и флаутиста GIUP SUNG и пијанисткиња Ведрана Ковач (Хрватска / Црна Гора)

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

У организацији локалне канцеларије AIESEC Крагујевац, у свечаној сали ректората Универзитета у Крагујевцу, 10. јула 2015. године, одржан догађај „Буди део промене“

опширније

Отворен конкурс за студентску летњу праксу у Министарству просвете, науке и технолошког развоја. Рок за пријаву: 10. јул 2015. године

опширније

Студенти Универзитета у Крагујевцу од 01. јула 2015. на Студентској летњој стручној пракси у Клиничком центру Крагујевац.

опширније

Прва група студената Универзитета у Крагујевцу 01. јула 2015. започела Студентску летњу стручну праксу на Институту за јавно здравље Крагујевац.

опширније

Студенти Универзитета у Крагујевцу од 01. јула 2015. на студентској летњој стручној пракси у установама чији је оснивач Град Крагујевац.