Трио Assahra отвориће трећу концертну сезону Универзитетске летње сцене, у понедељак, 14. јула 2014. године, са почетком у 20.00 сати.

опширније

Свечаним пријемом студената у управи града Крагујевца 02. јула 2014. године отпочео други по реду програм студентске летње стручне праксе у установама чији је оснивач град Крагујевац, у реализацији Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца

опширније

Прва група студената започела стручну праксу на Институту за јавно здравље Крагујевац 01. јула 2014. године

опширније

Баварски академски центар за Централну, Источну и Југоисточну Европу расписао је конкурс за стипендије за академску 2014/2015. годину.

опширније

У петак, 6. јуна 2014. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу са почетком у 11:00 часова одржан је Инфо дан посвећен стратешком пројекту Универзитета у Крагујевцу ADRIATinn под називом: “An Adriatic Network for Advancing Research Development and Innovation towards the Creation of new Policies for Sustainable Competiveness and Technological Capacity of SMEs”