Growww, међународни програм за дипломце МОЛ Групе који за циљ има регрутовање и развој најбољих дипломаца и младих талената, отворен је за пријаве
● МОЛ Група, путем програма Growww, сваке године ангажује више од 250 врхунских талената
● Growww програм је актуелан у 25 компанија МОЛ Групе, у 11 земаља

опширније

У петак, 28. марта 2014. године, са почетком у 19.00 сати биће одржан концерт камерне музике у извођењу Елеоноре Памејер (Холандија), Борислав Чичовачки, Милош Вељковић и Александар Стефановић

опширније

Европска комисија организује такмичење у писању под називом „Шта за вас представља проширена ЕУ?“, које је намењено младим људима из ЕУ, као и из земаља у процесу проширења. Победници такмичења ће као награду добити дводневну посету Бриселу и читач електронских књига.

опширније

Научни скуп ће се одржати 26. марта (среда) 2014. у Ректорату Универзитета у Крагујевцу

опширније

Немачка фондација Конрад Аденауер (КАС) и ове године расписује конкурс за доделу стипендијa друштвено и политички ангажованим студентима, апсолвентима, постдипломцима и докторантима који студирају у Републици Србији.

опширније

У оквиру пројектних активности IPA ADRIATinn пројекта, чија је имплементација почела у новембру 2013. године, Универзитет у Крагујевцу у сарадњи са Регионалном привредном комором Крагујевца објављује почетак програма сарадње који је усмерен на мала и средња предузећа.

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу, 12. марта 2014. године, одржана је свечаност поводом отварања реновираног породилишта Гинеколошко-акушерске клинике Клиничког центра Крагујевца које је обновила Фондација “Драгица Николић”

опширније

Драги студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу, Пекиншки институт технологије (БИТ) нуди студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу 5 стипендија за комплетне мастер или докторске студије или 10 стипендија за размену на свим нивоима студија у оквиру свог програма стипендирања за Централну и Источну Европу