Лаб је платформа за изузетне студенте и истраживаче, привреднике и стручњаке из свих дисциплина који путем ове платформе добијају прилику да представе свој истраживачки рад, пословни модел, иновативни пројекат или идеју својим колегама и жирију из академске и пословне заједнице.

опширније

Универзитет у Крагујевцу и Универзитетска библиотека позивају Вас на отварање изложбе КЛЕТВЕ И КЛЕВЕТЕ, МАСЛАЧАК И СЕКИРЕ у суботу 17. маја 2014. године са почетком у 20.00 сати.

опширније

Студенти Универзитета за музику, драму и игру БРУКНЕР из Линца наступиће 09. маја 2014. године са почетком у 20 сати у Универзитетској галерији

опширније

Рок за пријаву: 06. мај 2014.

опширније

Амбасада Јапана у Републици Србији обавештава све заинтересоване да је од среде, 16. априла 2014. године отворен конкурс за МЕXТ (Монбукагакусхо) стипендије за 2015. годину за студенте из Републике Србије и студенте из Црне Горе, које додељује Министарство образовања, спорта, науке и технологије (МЕXТ) Владе Јапана.

опширније

У периоду од 07. до 17. априла 2014. године, у у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржана је Међународна специјалистичка школа “Припрема , планирање , евалуација , имплементација и управљање пројектима у здравству”

опширније

У оквиру регионалног WBCInno Tempus пројекта, чији је координатор Универзитет у Крагујевцу, организоваће се Информативни дан „Од знања и истраживачких резултата до успешних иновативних подухвата“ 25. априла 2014. године, са почетком у 11:00 сати, у Ректорату Универзитета у Крагујевцу