опширније

У петак, 6. јуна 2014. године у Свечаној сали Ректората Универзитета у Крагујевцу са почетком у 11:00 часова одржан је Инфо дан посвећен стратешком пројекту Универзитета у Крагујевцу ADRIATinn под називом: “An Adriatic Network for Advancing Research Development and Innovation towards the Creation of new Policies for Sustainable Competiveness and Technological Capacity of SMEs”

опширније

У петак, 06. јуна 2014. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу са почетком у 11:00 часова одржаће се Инфо дан посвећен стратешком пројекту ADRIATinn под називом: “An Adriatic Network for Advancing Research Development and Innovation towards the Creation of new Policies for Sustainable Competiveness and Technological Capacity of SMEs”, који се финансира у оквиру ИПА Јадранског програма прекограничне сарадње (IPA Adriatic CBC Programme).

опширније

Програмски одбор Универзитетске галерије расписao je Конкурс за избор Програмског садржаја Универзитетске летње сцене за период од 23. јуна до 01. октобра 2014. године

опширније

Средњоевропски програм за размену студената и професора (CEEPUS - Central European Exchange Programme for University Studies), омогућава мобилност студентима и наставном особљу у оквиру академских мрежа у којима учествује њихова матична институција.

опширније

Фондација Рохус и Беатрис Мумерт, у сарадњи са Роберт Бош фондацијом, нуди стипендије студентима из Централне и Југоисточне Европе намењене за похађање мастер студија у области економије, пословне администрације, инжењерства, природних наука или менаџмента у туризму

опширније

У Универзитетској галерији, 25. маја 2014. године, четврту годину заредом обележен је Дан словенске писмености програмом Љубав и јединство свему другом претпостављени