У оквиру спољашње провере квалитета и поновне акредитације, подкомисија Комисије за акредитацију и проверу квалитета посетила је Универзитет у Крагујевцу 20. октобра 2014. године.

опширније

Промоција зборника “Петар С. Јовановић – истраживач у географији, прегалац у друштву” биће одржана у Универзитетској галерији, 23. октобра 2014. године (четвртак), са почетком у 13.00

опширније

Концертом једног од најеминентнијих европских уметника, акордеонисте Ињакија Албердија, отворена је нова концертна сезона у Универзитетској галерији.

опширније

Амбасада Сједињених Америчких Држава у Београду обавештава заинтересоване кандидате да је отворен конкурс за пријаву за Фулбрајт програм боравишних стипендија за академску 2015/16. годину.

опширније

Програм Праксе за младе филологе представља могућност за стицање практичног искуства у домену наставе страног језика, као и развој комуникативних и организаторних вештина. Практиканти ће добити прилику да припреме и воде курс енглеског/немачког језика током академске 2014/15. године.

опширније

Истакнути шпански уметник Ињаки Алберди (Iñaki Alberdi) наступиће у Универзитетској галерији 20. октобра 2014. године (понедељак) у 20.00 сати

опширније

Британска амбасада у Београду организује Чивнинг open day – презентацију Чивнинг програма стипендија Владе Уједињеног Краљевства, у понедељак 20. октобра 2014. године у 14 часова у Сали за конференције у згради Амбасаде (Ресавска 46, Београд)