Студентски парламент Универзитета позива студенте факултета Универзитета у Крагујевцу да присуствују обележавању Међународног дана студената 17. новембра 2014. године (понедељак), у 14.00 сати, у Универзитетској галерији.

опширније

Карољ Марочик (флаута) и Невена Миловановић (клавир) наступиће у Универзитетској галерији 18. новембра 2014. године (уторак) у 19.00 сати. Гост програма је Марина трајковић Биџовски (сопран)

опширније

Драги студенти и дипломци, aко желите да стекнете ново, практично искуство, волите спортске или економске теме, занимају вас нове технологије или медицина, интересују вас нове форме медија и желите да видите шта се крије иза посла новинара у редакцији, погледајте нови програм праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са компанијом LimesSoft д.о.о.из Крагујевца

опширније

Други позив за стипендије у оквиру JoinEU-SEE PENTА програма, за мобилност у академској 2015/16. години, биће отворен 03. новембра 2014. године.

опширније

Иако су на нивоу ЕУ отворени Ерасмус + позиви за све кључне акције (Key Action) (који ће трајати од фебруара до октобра 2015. у зависности од програма и конкретне акције) начин учешћа Србије (као и других земаља Западног Балкана) још увек није довољно познат, као ни детаљи о практичној имплементацији Програма.

НОВЕ ЕРАСМУС МУНДУС АКЦИЈE 2 МРЕЖЕ

опширније

Филолошко-уметнички факултет Универзитета у Крагујевцу организовао је IX међународни научни скуп :“ Српски језик, књижевност, уметност” 24-25. октобра 2014. године

опширније