Представљено идејно решење Центара изврсности Универзитета у Крагујевцу

опширније

Студенти интегрисаних академских студија медицине Факултета медицинских наука Универзитета у Крагујевцу на пракси у Клиничком центру Крагујевац од 09. јула 2014. године.

опширније

Трио Assahra отвориће трећу концертну сезону Универзитетске летње сцене, у понедељак, 14. јула 2014. године, са почетком у 20.00 сати.

опширније

Свечаним пријемом студената у управи града Крагујевца 02. јула 2014. године отпочео други по реду програм студентске летње стручне праксе у установама чији је оснивач град Крагујевац, у реализацији Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца

опширније

Прва група студената започела стручну праксу на Институту за јавно здравље Крагујевац 01. јула 2014. године

опширније

Баварски академски центар за Централну, Источну и Југоисточну Европу расписао је конкурс за стипендије за академску 2014/2015. годину.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу