Министарство просвете, науке и технолошког развоја, надлежно за научноистраживачку делатност, расписало је Јавни позив за учешће у средствима Министарства у 2015. години.

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мреже размене

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

опширније

У Универзитетској галерији у уторак, 16. децембра 2014. године, наступили су садашњи и бивши студенти проф. Марине Трајковић-Биџовски

опширније

Универзитет у Крагујевцу и Универзитетска библиотека позивају Вас на отварање изложбе Миодрага Рогића у Универзитетској галерији, 17. децембра 2014. године (среда) у 19.00 сати

опширније

У Универзитетској галерији у уторак, 16. децембра 2014. године, наступиће садашњи и бивши студенти проф. Марине Трајковић-Биџовски

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, у оквиру АДРИАТинн пројекта, од 05. до 07. децембра 2014. године био је одржан први Старт ап викенд – Startup weekend 2014.

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

Одржан први дан Startup weekend-а на Универзитету у Крагујевцу

опширније

Поводом организовања првог Startup Weekend-а на Универзитету у Крагујевцу под окриљем IPA пројекта ADRIATinn, 01.12.2014. године одржан је краћи инфо дан и обука кандидата који желе да представе своју пословну идеју у оквиру такмичарског дела програма пред независном комисијом.