Карољ Марочик (флаута) наступио је у Универзитетској галерији 18. новембра 2014. године уз клавирску сарадњу са Невеном Миловановић. Гост програма била је Марина Трајковић Биџовски (сопран)

Свечана Сала Ректората 24. новембра 2014. године

опширније

Студентски парламент Универзитета у Крагујевцу обележио је 17. новембар - Међународни дан студената

опширније

Студентски парламент Универзитета позива студенте факултета Универзитета у Крагујевцу да присуствују обележавању Међународног дана студената 17. новембра 2014. године (понедељак), у 14.00 сати, у Универзитетској галерији.

опширније

Карољ Марочик (флаута) и Невена Миловановић (клавир) наступиће у Универзитетској галерији 18. новембра 2014. године (уторак) у 19.00 сати. Гост програма је Марина трајковић Биџовски (сопран)

опширније

Драги студенти и дипломци, aко желите да стекнете ново, практично искуство, волите спортске или економске теме, занимају вас нове технологије или медицина, интересују вас нове форме медија и желите да видите шта се крије иза посла новинара у редакцији, погледајте нови програм праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са компанијом LimesSoft д.о.о.из Крагујевца

опширније

Други позив за стипендије у оквиру JoinEU-SEE PENTА програма, за мобилност у академској 2015/16. години, биће отворен 03. новембра 2014. године.

опширније

Иако су на нивоу ЕУ отворени Ерасмус + позиви за све кључне акције (Key Action) (који ће трајати од фебруара до октобра 2015. у зависности од програма и конкретне акције) начин учешћа Србије (као и других земаља Западног Балкана) још увек није довољно познат, као ни детаљи о практичној имплементацији Програма.

НОВЕ ЕРАСМУС МУНДУС АКЦИЈE 2 МРЕЖЕ