АКТУЕЛНО:

У оквиру ЕUROWEB+ пројекта (Еразмус Мундус акција 2 програм – мреже размене) расписан је трећи позив за стипендирање студената.

опширније

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу расписује Конкурс за доделу стипендија најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу за 2016. годину

опширније

У оквиру програма Ерасмус плус отворен позив за пројекте Заједнички мастер програми.

опширније

Њ.Е. амбасадор Мексика у Србији, г-дин Хосе Еваристо Рамон Шилотл Рамирес, посетиће Универзитет у Крагујевцу 09. децембра 2015. године. У оквиру програма посете предвиђена је презентација „Скица Мексика“ и отварање изложбе Фрида Кало у Универзитетској галерији.

опширније

Oтворен je позив за Жан Моне пројекте у оквиру Еразмус плус програма који су намењени високошколским институцијама које се баве истраживањем у области европских интеграција и имају циљ да промовишу изврсност у настави и истраживању у овој области.