У Универзитетској галерији у уторак, 16. децембра 2014. године, наступиће садашњи и бивши студенти проф. Марине Трајковић-Биџовски

опширније

На Универзитету у Крагујевцу, у оквиру АДРИАТинн пројекта, од 05. до 07. децембра 2014. године био је одржан први Старт ап викенд – Startup weekend 2014.

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

Одржан први дан Startup weekend-а на Универзитету у Крагујевцу

опширније

Поводом организовања првог Startup Weekend-а на Универзитету у Крагујевцу под окриљем IPA пројекта ADRIATinn, 01.12.2014. године одржан је краћи инфо дан и обука кандидата који желе да представе своју пословну идеју у оквиру такмичарског дела програма пред независном комисијом.

опширније

Отворен је конкурс за стипендије Владе Француске за академску 2015/16. годину. Рок за пријаву је 05. март 2015. године.

опширније

Задужбина Андрејевић расписала je нови циклус конкурса за објављивање приређених радова. Рок за пријаву по оба конкурса је 30. децембар 2014. године.

опширније

Конкурс за пријаву за стипендије Међународног вишеградског фонда је отворен. Рок за пријаву је 31. јануар 2015. године.

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу, 24. новембра 2014. године, одржан је Ерасмус+ ИНФО дан

опширније

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу расписује конкурс за доделу стипендија за 2015. годину најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.