Изабрани су најбољи студенти - носиоци стипендија Универзитета у Крагујевцу за 2015. годину

опширније

У оквиру програма „Покрени се за будућност“, који се реализује уз финансијску подршку компаније Филип Морис, расписан је нови конкурс за финансирање пројеката из области јавног заговарања - заступања. На конкурсу могу учествовати факултети свих државних универзитета у Србији, самостално или у партнерству са другим организацијама, институцијама и државним факултетима.

опширније

Трећи заредом Божићни концерт Универзитета у Крагујевцу одржан је 09. јануара 2015. године у Универзитетској галерији

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

Еразмус+ КА2 – Изградња капацитета у високом образовању

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја, надлежно за научноистраживачку делатност, расписало је Јавни позив за учешће у средствима Министарства у 2015. години.

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мреже размене

Стипендије програма Еразмус Мундус акција 2 – мрежа размене

опширније

У Универзитетској галерији у уторак, 16. децембра 2014. године, наступили су садашњи и бивши студенти проф. Марине Трајковић-Биџовски