Поред академске понуде свих партнера, Универзитет у Вигу проследио је додатне информације за студенте докторских студија и постдокторанте заинтересоване за размену у оквиру Green Tech WB мреже и представио додатне могућности за реалзицију мобилности (за студенте докторских студија и постдокторанте) у оквиру својих истраживачких центара:

опширније

Обележавајући Светог Саву, школску славу, Центар за научноистраживачки рад САНУ и Универзитета у Крагујевцу организовао је промоцију едиције књига Живот и дело српских научника, поводом објављивања 14. књиге из едиције

опширније

У оквиру обележавања Светог Саве - Дана духовности у Републици Србији додељене су стипендије најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу

опширније

Конкурс за пријаву студената и апсолвената Универзитета у Крагујевцу за праксу у Центру за развој услуга социјалне заштите „Кнегиња Љубица“

опширније

У просторијама Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу је, у понедељак 26. јануара 2015. године, одржана презентација стипендија француске Владе.

опширније

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу позива све заинтересоване студенте и дипломце да присуствују Презентацији стипендија француске Владе, која ће се одржати у понедељак, 26. јануара 2015. године у 12 часова у просторијама Центра за развој каријере.

опширније

Центар за научно-истраживачки рад САНУ и Универзитета у Крагујевцу позива Вас на промоцију едиције књига Живот и дело српских научника која ће бити одржана у Универзитетској галерији, 27. јануара 2015. године, у 13 сати

опширније

Изабрани су најбољи студенти - носиоци стипендија Универзитета у Крагујевцу за 2015. годину

опширније

У оквиру програма „Покрени се за будућност“, који се реализује уз финансијску подршку компаније Филип Морис, расписан је нови конкурс за финансирање пројеката из области јавног заговарања - заступања. На конкурсу могу учествовати факултети свих државних универзитета у Србији, самостално или у партнерству са другим организацијама, институцијама и државним факултетима.