Амбасада Француске и Француски институт у Србији додељују стипендије за краће научне боравке истраживача свих нивоа у истраживачким лабораторијама у Француској. Стипендије су доступне за техничке и природне науке везане за заштиту животне средине, екологију, одрживи развој и енергетику

опширније

Немачка служба за академску размену (DAAD) расписала је конкурс за стипендије за академску 2016/17. годину.

опширније

Отворен конкурс за праксу у сарадњи Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и компаније ФЦА Србија д.о.о. Крагујевац.

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја расписало је Конкурс за доделу стипендија изузетно надареним ученицима и студентима у Републици Србији за школску 2015/16. годину.

опширније

Отворен конкурс за стипендије владе Уједињеног Краљевства за једногодишње мастер студије на британским универзитетима.

опширније

Будите део највеће и најзабавније промоције науке и истраживања у свету.

Учествујте у Ноћи истраживача 2015!