У оквиру EUROWEB+ пројекта (Еразмус Мундус акција 2 – мреже размене) расписан други позив за стипендије за студенте

ЕРАСМУС ПЛУС – КЉУЧНА АКТИВНОСТ 1
Пројекти за мобилност студената и наставног и ненаставног особља

опширније

19. јуна 2015. године у Ректорату Универзитета у Крагујевцу одржана је радионица на тему "Марија Склодовска Кири – Индивидуални грантови" у организацији Центра за промоцију науке, Канцеларије за међународне пројекте и Канцеларије за пословну подршку Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Рок за пријаву за Студентску летњу стручну праксу продужен је до 25. јуна 2015. године до 14 часова

опширније

Први конкурсни рок: 24. јун - 18. јул 2015.

опширније

У организацији Центра за промоцију науке и Канцеларије за међународне пројекте Универзитета у Крагујевцу 19. јуна 2015. год. у 11 ч у сали Сената Ректората Универзитета у Крагујевцу биће одржана радионица на тему "Марија Склодовска Кири - Индивидуалне стипендије"

Страст, мистика екстаза - омаж Александру Скрјабину
Реситал - предавање поводом 100 година од смрти генијалног руског композитора, Универзитетска галерија 09. јун 2015. године у 19 сати

опширније

Канцеларија за пословну подршку Универзитета у Крагујевцу у сарадњи са Заводом за интелектуалну својину Београд организује обуку под називом "Заштита права интелектуалне својине и претраживање патентних база као извора нових идеја".

опширније

У оквиру АДРИАТинн пројекта Јадранског програма прекограничне сарадње на Универзитету у Крагујевцу 29. јуна 2015. године биће организован Дан иновација.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ