опширније

Амбасада Сједињених Америчких Држава у Србији обавештава све заинтересоване кандидате да је отворен конкурс за пријаву за Фулбрајт програм боравишних стипендија за академску 2017/18. годину.

опширније

У циљу промовисања изучавања свих аспеката јапанског друштва и културе у Републици Србији, као и јачања српско-јапанског пријатељства, компанија JT International а.д. Сента, која послује у саставу Japan Tobacco International групе, у сарадњи са Амбасадом Јапана у Републици Србији расписује:

опширније

Ајфел програм стипендија Министарства спољних послова Француске намењен је изванредним студентима који желе да похађају мастер и докторске студије на високошколским институцијама у Француској.

опширније

Филолошко-уметнички факултет и Катедра за музику у медијима организовали предавање о филмској музици

опширније

Универзитет у Крагујевцу представио је своју академску понуду на 9. Сајму образовања „Звонце“, који је одржан од 26. до 30. октобра 2016. године на Београдском сајму у хали 2Б.