Регионални програм за промоцију истраживања (РРПП) за Западни Балкан организује свеобухватну обуку за примену истраживачких метода у домену друштвених наука.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Њ.Е. амбасадор Мексика у Србији, господин Хосе Еваристо Рамон Шилотл Рамирес, посетио је Универзитет у Крагујевцу 09. децембра 2015. године. Његова екселенција је студентима одржао презентацију „Скица Мексика“, а отвoрeна је и изложба Фрида Кало.

опширније

У оквиру ЕUROWEB+ пројекта (Еразмус Мундус акција 2 програм – мреже размене) расписан је трећи позив за стипендирање студената.

опширније

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу расписује Конкурс за доделу стипендија најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу за 2016. годину

опширније

У оквиру програма Ерасмус плус отворен позив за пројекте Заједнички мастер програми.