Канцеларија за пословну подршку Универзитета у Крагујевцу у сарадњи са Заводом за интелектуалну својину Београд организује обуку под називом "Заштита права интелектуалне својине и претраживање патентних база као извора нових идеја".

опширније

У оквиру АДРИАТинн пројекта Јадранског програма прекограничне сарадње на Универзитету у Крагујевцу 29. јуна 2015. године биће организован Дан иновација.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

У току су пријаве за конкурсе Задужбине Андрејевић. Рок за пријаву по оба конкурса је 30. јун 2015. године.

опширније

На основу чл. 97. и 106. Закона о научноистраживачкој делатности („Службени гласник РС", бр. 110/05, 50/06-испр. и 18/10 - Закон), у вези са расписаним јавним позивом за учешће у средствима Министарства просвете, науке и технолошког развоја у 2015. години, ради остваривања програма од општег интереса из члана 10. став 2. тачке 12) Закона,

опширније

Центар за промоцију науке, у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја, Вас позива да се пријавите на прву бесплатну радионицу за обуку финансијских менаџера међународних пројеката у Србији и да стекнете искуство за рад са фондовима Европске Уније.

опширније

У понедељак, 01. јуна 2015. године у 19.00 сати у Универзитетској галерији наступиће доц. Предраг Костовић.