опширније

У оквиру програма Ерасмус плус отворен позив за пројекте Заједнички мастер програми.

опширније

Њ.Е. амбасадор Мексика у Србији, г-дин Хосе Еваристо Рамон Шилотл Рамирес, посетиће Универзитет у Крагујевцу 09. децембра 2015. године. У оквиру програма посете предвиђена је презентација „Скица Мексика“ и отварање изложбе Фрида Кало у Универзитетској галерији.

опширније

Oтворен je позив за Жан Моне пројекте у оквиру Еразмус плус програма који су намењени високошколским институцијама које се баве истраживањем у области европских интеграција и имају циљ да промовишу изврсност у настави и истраживању у овој области.

опширније

Студенти мастер академских студија и дипломци факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу, и ове године се могу пријављивати за студентску праксу у Универзитетској библиотеци у Крагујевцу. Рок за подношење пријава је 30. децембар 2015. године

У петак 27. новембра 2015. године Задужбина Андрејевић расписује