опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу, у уторак 25. децембра 2018. године са почетком у 19 часова, Удружење писаца Крагујевца организује промоцију књиге проф. др Борислава Бора Чејовића „Укроћене пјесме“.

опширније

У Универзитетској галерији, у понедељак 24. децембра 2018. године у 19 часова, биће отворена изложба ауторке Миљане Раденковић, под називом „ДЕ/КОНТАМИНАЦИЈА ДРУШТВА“.

Еразмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност

Еразмус+ Кључна акција 1 – Кредитна мобилност

опширније

Конкурс за студенте Економског факултета и Филолошко-уметничког факултета (модул: Маркетинг и студијски програм: Графички дизајн)

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Расписан конкурс за студентску праксу у трајању од месец дана у Универзитетској библиотеци у Крагујевцу

опширније

Амбасада Сједињених Америчких Држава у Београду представила је 12. децембра 2018. године студентима основних академских студија са факултета Универзитета у Крагујевцу Global UGRAD програм стипендија за једносеместралну размену у Америци.