АКТУЕЛНО:

У оквиру Циклуса предавања о филмској музици, у уторак, 29. новембра 2016. године у 18 часова, у Универзитетској галерији у Крагујевцу биће одржано предавање Употреба популарне музике у мејнстрим филму. Предавач је Александра Ковач.

опширније

У Универзитетској галерији у уторак 22. новембра 2016. године наступила је пијанисткиња Јована Радовановић и виолончелиста Филип Томић.

опширније

У уторак, 22. новембра 2016. године на Универзитету у Крагујевцу одржан је Информативни дан у циљу представљања Еразмус+ конкурса за пројекте за 2017. годину.

опширније

У згради Ректората у Крагујевцу 22. новембра 2016. године одржан је састанак о статусу реализације изградње станова за младе истраживаче.

опширније

У Универзитетској галерији у Крагујевцу у уторак 22. новембра 2016. године наступиће пијанисткиња Јована Радовановић и виолончелиста Филип Томић

опширније

У четвртак 17. новембра 2016. године у Универзитетској галерији у Крагујевцу, одржано је књижевно вече посвећено стваралаштву Милорада Павића

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког  развоја са Европском комисијом - Генералним директоратом за образовање и културу, организује 13. децембра 2016. године у згради Универзитета у Београду, инфо дан у оквиру кампање посвећене ефикаснијем коришћењу програма Марија Склодовска-Кири (МСЦА) у земљама придруженим чланицама програма Хоризонт 2020.

опширније

Амбасада Француске и Француски институт у Србији расписују нови конкурс за доделу стипендија за 2017-2018. годину за студенте из Србије који желе да наставе школовање у Француској.

опширније

У четвртак, 17. новембра 2016. године, са почетком у 19 часова, у Универзитетској галерији у Крагујевцу биће одржано књижевно вече посвећено стваралаштву Милорада Павића.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ