У оквиру програма обележавања 40 година постојања Универзитета у Крагујевцу, 02. јуна 2016. године y Универзитетској галерији отворена је изложба слика Последња деценија Саве Шумановића.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2016. Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2016.

опширније

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2016.

опширније

Универзитет у Крагујевцу обележио је Дан свесловенске писмености са темом Ко може на води беседу написати?, 25. маја 2016. године

опширније

У оквиру обележавања 40 година постојања Универзитета у Крагујевцу, а поводом 400 година од смрти Шекспира, проф. др Љиљана Богоева Седлар одржаће предавање „Коме је и зашто данас Шекспир потребан?“ у Универзитетској галерији, у четвртак 26. маја 2016. године, са почетком у 18:30.

опширније

Универзитет у Крагујевцу обележиће Дан свесловенске писмености са темом Ко може на води беседу написати? у среду, 25. маја 2016. године у 19.00 часова у Универзитетској галерији.

опширније

У суботу, 21. маја 2016. године, обележени су слава Свети апостол и јеванђелиста Јован Богослов и Дан Универзитета у Крагујевцу. Ове године Универзитет у Крагујевцу обележио је и 40 година од оснивања.

опширније

Универзитет у Крагујевцу обележиће своју славу – Свети апостол и јеванђелиста Јован Богослов и 40 година од оснивања у суботу 21. маја 2016. године.