РОК ЗА ПРИЈАВУ: 31. МАРТ 2016.

опширније

Универзитет у Крагујевцу представио је своју академску понуду на 13. Међународном сајму образовања, EDU fair, који је одржан 11. и 12. марта 2016. године у хотелу Crowne Plaza у Београду.

опширније

Универзитет у Крагујевцу представио се 10. марта 2016. године на четвртом Регионалном сајму образовања у Ћуприји, који је одржан у организацији Регионалног тима подршке за науку, образовање и уметност (НОУ тим) и Високе медицинске школе струковних студија, а уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

опширније

Министарство образовања и науке Русије и Росотрудничество објављују конкурс за пријем држављана Републике Србије на школовање у образовним институцијама за високо образовање у Руској Федерацији за школску 2016/2017. годину.

опширније

У Универзитетској галерији у четвртак, 17. марта 2016. године, у 19 сати биће одржано књижевно вече студената француског језика Филолошко уметничког факултета

опширније

У ректорату Универзитета у Крагујевцу 08. марта 2016. године одржана је конститутивна седница Савета Универзитета