У Универзитетској галерији, 6. јуна 2017. године одржан је концерт у сарадњи са Музичко оперско театарском организацијом (МОТО)

Четвртак, 8. јун 2017. године од 17 часова

опширније

Висока школа за бизнис у Домброви Гурњичеј, граду на југу Пољске, расписала је конкурс за стипендије за држављане Републике Србије.

Еразмус+ Кључна акција 1 – кредитна мобилност

Доситеја 2017

опширније

ФИЛУМ је ове године обележио 15 година постојања 1. јуна 2017. године у сали Ректората Универзитета у Крагујевцу.

опширније

Рок за регистрацију кандидата - 16. јун; рок за пријаву кандидата - 23. јун 2017.

Рок за пријаву 12. јул 2017. године до 11 сати

опширније

У Универзитетској галерији, 6. јуна 2017. године у 19 часова, биће одржан концерт у реализацији са Музичко оперско театарском организацијом

опширније

Студенти Катедре за англистику Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу извели су драмски комад Важно је звати се Ернест по тексту Оскара Вајлда на Вест Универзитету у Темишвару 20. маја, 2017. године.