опширније

Стипендије су намењене за истраживање и усавршавање на државним и државно признатим високообразовним институцијама, као и истраживачким институтима у Немачкој.

опширније

Фондација др Зоран Ђинђић, у сарадњи са Одбором немачке привреде за источну Европу и немачким Министарством за економску сарадњу и развој, и ове године реализује Програм стипендија немачке привреде др Зоран Ђинђић.

опширније

У оквиру Еразмус + програма студенти докторских студија на Факултету инжењерских наука Универзитета у Крагујевцу могу се пријавити за размену на Политехничком универзитету у Торину

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Министарство спољних послова Израела у сарадњи са Офри међународним центром за обуку додељује стипендије за међународну обуку „Нове педагогије у 21. веку за предаваче у области високог образовања“, која ће се одржати од 04. до 23. децембра 2016. године у Израелу.